Імовірного вбивцю Вадима Комарова зафіксовано на 17 камерах відеоспостереження, – поліція

Станом на 22 червня 2020 року у справі вбивства черкаського журналіста Вадима Комарова правоохоронці допитали майже 1 498 свідків та опрацювали відеозаписи з 99 камер спостереження, на 17 із яких зафіксовано ймовірного вбивцю. 

Про це повідомляють на сайті Національної спілки журналістів України.

Відповідаючи на запит НСЖУ, заступник начальника облуправління Нацполіції Євген Рогачов інформує, що станом на 22 червня 2020 року у справі вбивства Вадима Комарова було допитано майже 1 498 осіб як свідків, проведено 6 оглядів місць події та 5 обшуків, під час проведення яких вилучено слідову інформацію, речі потерпілого та інші предмети, які можуть мати доказове значення у кримінальному провадженні.

Водночас по маршруту руху Вадима Комарова встановлено та опрацьовано відеозаписи з 99 камер відеоспостереження та вилучено відеозаписи 40 камер, з яких на 17 камерах зафіксовано ймовірного злочинця.

Також за результатами розгляду клопотань слідчого отримано 108 ухвал слідчого судді про тимчасовий доступ до речей і документів, що містять охоронювану законом таємницю та знаходяться у володінні операторів мобільного зв’язку, за якими проведено вилучення та аналіз відомостей про абонентські з’єднання. По вилученим у ході розслідування об’єктам призначено 19 експертиз, із яких на сьогоднішній день виконано 18, а одна експертиза перебуває виконанні в експертній установі.

Незважаючи на проведену роботу, особа убивці досі не встановлена.

Основною версією, яку відпрацьовують слідчі, є вбивство Вадима Комарова через його професійну журналістську діяльність.

Нагадаємо, 4 травня 2019-го в Черкасах здійснили замах на журналіста Вадима Комарова. Через півтора місяці, 20 червня, від нанесених травм він помер у лікарні.

ЧИТАЙТЕ: 100 днів від замаху на Вадима Комарова. Ключові моменти резонансної справи

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.