Ініціатива “Нема самотніх” шириться областю

Волонтерська ініціатива “Нема самотніх”, учасники якої опікуються доставкою ліків та їжі літнім людям на карантині, в Черкасах налічує вже 85 людей.

Про це повідомляє пресслужба організації.

Крім того, ідея проекту шириться усією областю. До нього виявили бажання долучитись добровольці з Умані, Сміли та Чорнобаю, які також співпрацюють з міськими та районними адміністраціями.

Для реалізації поставлених перед проектом завдань запроваджено систему  фандрайзингу (співфінансування) для придбання захисних засобів для волонтерів і працівників Територіального центру надання соціальних послуг.

Також збирають кошти на адресну допомогу продуктами сім’ям, де діти отримували безоплатне харчування у дитячих садках і школі, матерям-одиначкам, тимчасово безробітним, та самотнім людям літнього віку, які цього потребують. Протягом тижня волонтери отримали 43 подібних звернення, із яких змогли виконати 19.

– Нині в місті Черкаси 704 родини перебувають у складних життєвих обставинах. Ще маємо 1300 багатодітних сімей, батьки в яких здебільшого залишилися без роботи і коштів на прожиття, і близько 1100 матерів-одиначок, частина з яких не має роботи, підтримки рідних і засобів для існування, – розповідає одна з ініціаторок проекту Леся Валяєва. – До нас регулярно надходять звернення з усієї області. Діти з малозабезпечених сімей вже не можуть піти і поїсти в школі чи садочку, хоч раз на день, як це було раніше.

Волонтерська ініціатива “Нема самотніх” звертається до небайдужих за допомогою та буде рада будь-якому сприянню. Сконтактувати з організацією можна в соціальних мережах Viber, Telegram, Facebook.

Для фізичних осіб:

Картка Монобанк 5375414103188388 Валяєва Леся Вікторівна

Карта Приватбанк 4149 4991 2613 4467 Валяєва Леся Вікторівна

Для юридичних осіб та організацій:

ГО ЧЕРКАСЬКЕ ОБЛАСНЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ЖИТТЯ БЕЗ БАР’ЄРIВ (Громадська органiзацiя), ЄДРПОУ 39087576Р/р, № UA903543470000026000051549618АТ

КБ “ПРИВАТБАНК” (ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 354347)

У призначенні платежу на громадське об’єднання обов’язково вказувати “Благодійна допомога”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

3 Коментарі

 1. Молодцы, но в селах мрак, в ОТГ сказали –
  Сідіть вдома, п

 2. Молодцы, но в селах мрак, в ОТГ сказали –
  Сідіть вдома, просить сусідів, яких, вони всі старші за нас, чоловік чорнобилець я особа з інвалідн., ризикує чоловік, раз в тиждень іде в центр села, а це 3,5 кілометри на велосіпеді, якому

 3. Молодцы, но в селах мрак, в ОТГ сказали –
  Сідіть вдома, просить сусідів, яких, вони всі старші за нас, чоловік чорнобилець я особа з інвалідн., ризикує чоловік, раз в тиждень іде в центр села, а це 3,5 кілометри на велосіпеді, якому 64 роки, а чоловіку на днях виповниться 67 років.
  Вот такая реальность.Никому селяне не нужны.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.