Із 1 січня в Україні планують підвищити тарифи на воду

Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, планує підвищити тарифи на водопостачання та водовідведення.

Про це йдеться у проєктах ухвал, опублікованих на сайті НКРЕКП.

Планується, що підвищення тарифів буде здійснюватись в два етапи: із 1 січня та 1 липня 2023 року.

Намір підвищити тарифи у Нацкомісії пояснюють збільшенням обсягів реалізації, видатків на оплату праці, збільшенням амортизації та подорожчанням електроенергії.

Водночас тарифи на воду в Харківській, Миколаївській та Херсонській областях, які постраждали від бойових дій, піднімати не будуть.

Також читайте: У Черкасиводоканалі пояснили містянам, як сплатити за послуги без світла

Підписуйтеся на телеграм-канал “Шо там у Черкасах?”. Лише перевірені новин

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
4 Коментарі
  1. Это незаконно! В военное положение повышения тарифов запрещено, прокуратура пусть водоканал наказывает

    1. Я теж думаю, що це неправильно. Багато людей і так за межами бідності, живемо на картоплі та вівсянці тепер думай від чого ще відмовлятися. Мараторій на підняття тарифів не від гарного життя встановлювали, тепер бачу що маю платити, ще за виїхашего дядю Васю. Спочатку закінчіть війну та забезпечте роботою тоді піднімайте. Таке враження, що скоро за повітря та запах з сусіднього ресторану рахунки будуть приносити.

  2. З якого це дива? У мене пенсію ні на копійку не підняли. Якщо так збільшать платити не буду взагалі. Коли пенсію добавлять тоді і платитиму.

  3. Не зрозуміла, а мараторій на підняття тарифів був для чого прийнятий? Я розумію що багато речей через одне місце, але не настільки ж. Я не мер міста, живу на мінімальну, тепер бачу зростання рахунку близько 100 гривень. Де обіцяна компенсація з бюджету? Чому в Каневі людям компенсують, а в нас наче проковтнуть і не побачать. Компенсуйте тоді на рахунок, якщо так не терпиться грабувати народ далі.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *