Із 25 в Україні за певних умов дозволять роботу дитячих садочків

25 травня в Україні за певних умов буде дозволено роботу дитячих садочків.

Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

За його словами, у кожній конкретній області можна буде пом’якшити карантин для окремих сфер, якщо буде досягнуто певних епідемічних критеріїв. Зокрема, із 25 травня буде можливість відновити роботу дошкільних навчальних закладів.

– Ми прив’язали відкриття дитячих садочків та запуск громадського транспорту, щоб можна було працювати та було де залишати дітей. Дошкільні заклади будуть відкриватися за певних умов, опублікованих на сайті МОЗ для громадського обговорення, – повідомив Віктор Ляшко на зустрічі з батьками.

ЧИТАЙТЕ: МОЗ опублікувало рекомендації щодо роботи дитячих садочків

Нагадаємо, як раніше повідомляли в МОЗ, із 22 травня в Україні буде запроваджений  адаптивний карантин. Він передбачає поетапне пом’якшення карантинних заходів кожні 10 днів. Буде запроваджено три критерії для переходу на кожен новий етап: показник захворюваності за останні 7 днів на 100 тисяч населення, заповненість ліжок у лікарнях, які лікують хворих на COVID-19 (не більше 50%) та кількість тестувань у кожному регіоні.  Якщо ситуація у тому чи іншому регіоні відповідатиме критеріям, то він зможе переходити на новий етап пом’якшення.

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.