Зоомагазин Леопольд

Зі студентів, що отримують підвищену стипендію, вимагають більшу платню за гуртожиток (документ)

Зі студентів Черкаського державного технологічного університету, що отримують підвищену стипендію, вимагають більшу плату за проживання у гуртожитку.

Відповідне оголошення  щодо оплати вже з’явилося у гуртожитку №2 навчального закладу.

Окрім того, вищою оплата за проживання у гуртожитку є і для студентів-іноземців.

Як пояснили у самому ВНЗ, під час визначення розміру оплати за гуртожиток керувались наказом № 284/423/173  від 28.03.2011 «Про встановлення граничного розміру плати за проживання в студентських гуртожитках   вищих навчальних закладів державної   та комунальної форм власності».

У ньому, зокрема, зазначено, що граничний розмір плати за проживання у студентських гуртожитках для студентів закладів вищої освіти I-IV рівнів акредитації  не може перевищувати  40  відсотків розміру  мінімальної ординарної стипендії.

У закладі твердять, що всі студенти (і ті, що отримують звичайну, і ті, що підвищену стипендії) сплачують однакову вартість за проживання у гуртожитку.

Водночас у ВНЗ інформують, що “іншу вартість сплачують студенти, які отримують підвищену стипендію згідно з переліком спеціальностей, для яких встановлюється підвищений розмір академічних стипендій”. Про який саме перелік іде мова та що це за спеціальності – у ЧДТУ так і не пояснили.

Також у ВНЗ повідомили, що рішенням ректорату дали дозвіл на проживання випускникам, що завершили навчання 30 січня 2019 року. Однак вартість їхнього проживання розрахована не як для студентів, а як для інших категорій осіб, що можуть мешкати в гуртожитках.

Окрім того, в університеті наголосили, що собівартість проживання у ВНЗ є вищою, аніж та, що встановлена згідно із наказом міністерств.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *