Із червня в Черкасах здорожчає водопостачання та водовідведення

Вартість центрального водопостачання в Черкасах зросте з 11,54 грн за куб. м до 17,35 за куб м. Водовідведення також здорожчає з 11,50 грн за куб. м до 14,29 грн за куб. м.

Про це “18000” повідомив директор КП “Черкасиводоканал” Іван Сухарьков.

Відповідні тарифи вже затвердив регулятор НКРЕКП.

– Підняти тарифи ми намагались ще минулого року. У нас підвищилась собівартість продукції і водночас знизилась реалізація. Це пов’язано з тим, що багато підприємств не працюють через воєнний стан, деякі перейшли на іншу роботу. Тобто в місті менше користуються водопостачанням і водовідведенням, – пояснив Сухарьков.

Директор підприємства пояснив, що на зростання вартості вплинуло здорожчання цін під час воєнного стану на електроенергію на 20 %, хлор – 199 % та коагулянти – 123 %, а також дизельне паливо – 128 % та газ – 158 %.

За словами директора КП, зростання тарифу дозволить перейти до давно запланованих, але відтермінованих ремонтних робіт.

Додамо нові тарифи будуть дійсні з 1 червня.

Також читайте: Наступного року можуть підвищити мінімальну зарплату на 14 %.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
5 Коментарів
  1. Які 128 % на дизпаливо?

  2. Это незаконно в военное положение повышение тарифов ЗАПРЕЩЕНО!

  3. Сухарьков купит себе сухариков на з/п..

  4. Зовсім знахабніли з ПДВ тариф з 14 до 21 гривні, тобто на 50%. Де я вам повинна ці гроші брати? Я таке платити не буду. Вода жовта, якщо 2 дні постоїть іржа та неприємний запах. Якого ….. я за таке повинна 700 гривень на місяць платити. Тим паче війна і так багато боргів та космічні ціни. Бачила я заробітну плату керівника підприємства так що до біса такі побори.

  5. Я бачу, що пан сухарьков і його сім’ я жить в Черкасах не хотять…..!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *