Із понеділка “червону” зону Черкащини поповнить Ватутіне й Тальнівщина

Із 2 листопада на Черкащині до “червоної” карантинної зони починають належати місто Ватутіне й Тальнівський район. У цій зоні продовжують перебувати Канів, Сміла, Золотоноша й Монастирищенський район. Смілянський район переміщується в помаранчеву.

Про це в своєму телеграм-каналі повідомляє Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов.

Нове зонування затвердили сьогодні на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Діятиме воно 14 днів, починаючи із 00:00 годин 2 листопада.

На сайті Кабміну вже оприлюднили нові обмеження для “червоних” зон. На відміну від більшості областей – у Черкаській “червоній” дозволена робота громадського транспорту. Натомість запроваджені такі обмеження:

  • відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім учнів (вихованців) спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів ;
  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сферах культури (крім „автоконцертів“);
  • приймання відвідувачів у ТРЦ;
  • приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;
  • відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають такі послуги сім’ям, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

До “помаранчевої” карантинної зони увійдуть: Черкаси та Умань, Городищенський, Драбівський, Жашківський, Звенигородський, Золотоніський, Кам’янський, Канівський, Катеринопільський, Корсунь-Шевченківський, Лисянський, Маньківський, Смілянський, Уманський, Христинівський, Черкаський, Чигиринський, Чорнобаївський та Шполянський райони Черкаської області.

У “жовтій” та “зеленій” зонах міст і районів нашої області немає.

 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *