Із сайту міської ради зникло резонансне рішення про послаблення карантину

Із сайту Черкаської міської ради зникло рішення виконавчого комітету від 30 квітня, яке передбачало пом’якшення карантину в місті.

Сайт із рішенням за підписом заступника міського голови Ігоря Волошина мав наступний вигляд:

На сьогодні рішення та новина у відповідному розділі сайту відсутні.

Водночас анонс засідання виконкому, де це рішення ухвалювалося, зберігся, так само, як і рішення про громадський транспорт, що було ухвалене тоді ж.

Начальник управління інформаційної політики ЧМР Андрій Крилов повідомив, що наразі в міськраді здійснюють моніторинг сайту.

– Сайт працює в тестовому режимі. Ми відновили його з резервної копії. Було несанкціоноване втручання: розміщена інформація, яку ми не розміщували. Ми звернулися із заявою в правоохоронні органи, – сказав він.

Зазначимо, що 6 травня у міській раді повідомили, що сайт нібито зламали. Тоді там з’явився оголошення про збір коштів авто меру. Після цього певний час сайт не працював, а поновив він роботу уже без опублікованого рішення.

Нагадаємо, 30 квітня міський виконком суттєво послабив карантинні обмеження в Черкасах. Це дозволило в місті відкриття низки магазинів, перукарень, майстерень, літніх майданчиків та відвідування парків. Вже увечері виконком відмовився скасувати своє рішення, хоч воно й суперечить постанові Кабміну.

1 травня поліція відкрила за цим фактом кримінальне провадження, оскільки воно суперечить постанові Кабінету міністрів.

6 травня Черкаський окружний адміністративний суд зупинив рішення міськвиконкому щодо послаблення карантину.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.