Із вересня всім працівникам Черкаської міськради платитимуть більше

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко 12 серпня видав розпорядження, яким підвищив розмір преміювання працівників черкаської мерії. 

Як зазначається в документі, підставою стало, зокрема, звернення профспілкових колективів, яке надійшло до міського голови 10 серпня. 

Як писав “18000” раніше, 5 серпня Бондаренко видав розпорядження про підвищення розміру премій для керівного складу міської ради та її виконавчих органів, а саме секретаря міської ради, заступників Бондаренка, а також директорів департаментів та їх заступників. Тоді найбільше зростання премії відбулось у директорів департаменту – на 150% посадового окладу. Інші топ-чиновники отримували по 80-90% від окладу до преміювання. 

Згідно з розпорядженням від 12 серпня зростання премії відбудеться і для посадовців нижчого рівня та спеціалістів, останні отримають від 70% до 90% надбавок до премії або ж від 4 до 6 тисяч гривень додатково залежно від посади. Розпорядження починає діяти із вересня 2021 року. 

Хочеш читати ще більше важливих матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

коментарі

2 Коментарі

  1. Так не із його ж кишені! Платники податків, працюйте на благо нашої мерії! А мер буде роздавати їх на премії! Із якого дива та від якого це “розкішного життя” така щедрість у такий-то час??

  2. Работаю в садике няней сказали премий никому не будет, денег нет, пару раз отправляли на месяц за свой счёт. И тут воспитателям которые и так 20-23 тис получают премии выдали, а няням голая ставка полная минималка. Не справедливость полная, если даёте премии так давайте всему коллективу, а не избранным. Меня такие новости только бесят

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.