“Йду, щоб захистити Україну від “ватного” реваншу”, – Зайчук пояснив, чому буде балотуватися

Представник “Національного корпусу” Ігор Зайчук виступив із промовою під час акції під стінами Офісу Президента. Понад 5000 представників ветеранської спільноти підтримали його.

– Перед нами ніколи не стояв вибір – захищати Україну від сепаратизму чи стояти осторонь. Вибір ніколи не стояв, тому що такий вибір може стояти лише перед тими, кому Україна не цікава, або перед тими, хто живе лише для власного збагачення. Тому ми просто робили так, як вважали правильним – захищали Україну і все українське, – каже він.

За його словами, вибір завжди стояв перед владою, і сьогодні все говорить про те, що влада обрала шлях капітуляції для України.

– Про це говорять репресії проти націоналістів, про це говорять люди на фронті, про це говорить той факт, що на позачергові вибори по 197 округу Слуги Народу відправляють сепаратиста Войцехівського, який був в Партії регіонів, має чітку проросійську позицію і з нетерпінням чекає тут російські війська, – каже Зайчук.

Також він пояснив свою мотивацію, чому балотуватиметься на виборах.

Не дозволимо! Я, ветеран російсько-української війни не допущу сепаратистів до Верховної Ради. Я йду в народні депутати, йду, щоб захистити Україну від “ватного” реваншу, якого сьогодні так бажає влада, йду, щоб захистити Черкащину і Україну від колабораціоністів типу Войцехівського, які хочуть вкрасти абсолютно все, йду, щоб захистити честь і права не тільки ветеранів, а всіх українців, які заслуговують жити на нашій, Богом даній землі! – підсумував він.

*політична реклама

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

3 Коментарі

  1. Чесно, смішно! От прийде Зайчук та поставить усе на свої місця!))) Після того, що вони вчинили сьогодні, я ніколи вже не буду голосувати за Нацкорпус. І Білецький впав нижче плінтуса такими протестами. Травмувати 8 поліцейських, палити шини та кидати фаєри – ЦЕ ЩО?? У вихідний прийти додому до Президента та кидати у двір суміш – чи це не хуліганство (бєспрєдєл російською). Якщо немає куди діти силу, протестний настрій, ненависть до усього російського – нехай усім Еацкорпусом повертаються на фронт. Це моя думка. Маю право. Мені набридли оці калічення людей (постраждав оператор каналу 1+1, у нього опік очей). Вони чого добиваються, нового Майдану?

  2. Ты бандит и будешь сидеть а не баллотироваться.
    За ОПЗЖ!

  3. “Не дозволимо! Я, ветеран російсько-української війни не допущу сепаратистів до Верховної Ради.” Питання: ЯКИМ ЧИНОМ? ОТАКИМИ СВОЇМИ ПРОТЕСТАМИ, ЩО ПРИЗВОДЯТЬ ДО КАЛІЦТВА ЛЮДЕЙ? Йдіть в звичне для вас місце та там чиніть опір і доказуйте СВОЮ правду.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.