Віктор Євпак

Кабмін підтримав проект закону про поступове виведення паспортів-книжечок з обігу

Кабмін підтримав проект Закону “Про паспорт громадянина України у формі книжечки”, що передбачає поступове виведення паспортів-книжечок із обігу.

Про це повідомляють на сайті МВС України.

Відповідно до документу, паспорти-книжечки поступово замінять пластикові картки.

Проект закону передбачає такі терміни дії паспорту:

  • для осіб у віці від 16 до 25 років – до дня досягнення особою 25-річного віку;
  • для осіб у віці від 25 до 45 років – до дня досягнення особою 45-річного віку за умови, що до дня вступу в силу цього закону в паспорт вклеєна нова фотографія після досягнення особою 25-річного віку, а в разі, коли паспорт був оформлений в період після досягнення особою 25-річного віку до дня досягнення нею 45 років, – фотокартку під час оформлення паспорта;
  • для осіб у віці від 45 років – безстроково за умови, що до дня вступу в силу закону в паспорт вклеєна нова фотокартка після досягнення особою 45-річного віку, а в разі, коли паспорт був оформлений після досягнення особою 45-річного віку, – фотокартку під час оформлення паспорта.

Таким чином, коли громадянину України необхідно буде вклеювати наступне фото, паспорт у формі книжечки будуть замінювати на пластикову карту.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Віктор Євпак
коментарі

1 Коментар

  1. Это незаконно! Когда нужно вклеивать фото то удут давать паспорт книжку потому как закон не имеет обратного действия. Журналисти учите законе это так же как с масками ст 64.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини