Кадрові призначення та обласні програми. Відбулася сесія Черкаської облради (ФОТО)

Сьогодні відбулося засідання дев’ятої сесії Черкаської обласної ради. У ході засідання були розглянуті питання управління комунальним майном (зокрема,  призначення керівників комунальних установ) та затвердження обласних програм.

Варто зазначити, що сьогодні депутати майже відразу перейшли до розгляду проекту денного. Заступник голови обласної ради Михайло Мушієк запропонував відмовитися від депутатських запитів і звернень через те, що це скоротить перебування народних обранців в одному приміщенні в той час, коли область перебуває в «червоній зоні».

Депутатський корпус підтримав призначення керівників 12 комунальних закладів. Серед них насамперед варто відзначити призначення нового директора обласної лікарні. Багаторічного очільника закладу Олександра Дудника змінив Віталій Шило. Контракт з ним уклали на 3 роки.

Далі рада проголосувала за передачу майна комунальної власності (автомобілі ВАЗ, УАЗ, ГАЗ), за прийняття у спільну власність тергоромад майнових комплексів профтех освіти, про списання комунального майна (застаріла комп’ютерна програма для інформатики) за приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст тощо.

З-поміж іншого депутати затвердили Порядок приватизації майна  та Положення про аукціонну комісію. Голова обласної ради Анатолій Підгорний зазначив, що всі ключові  рішення щодо приватизації комунального майна ухвалюватимуться  виключно на сесії обласної ради. Також врахували  пропозиції депутатів, щодо збільшення членів аукціонної  комісії і включення туди представників усіх фракцій. 

Також були проголосовані кілька обласних програм. Йдеться про програму розвитку громадянського суспільства, програму фінансової підтримки комунальних підприємств, програму «Цифрова Черкащина», «Власний дім», «Безбар’єрна Черкащина», програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху тощо.

Обласна рада клопотала про нагородження депутатів Олександра Вельбівця та Григорія Плічка грамотами Верховної Ради України.

Підготувала Аліна Котолуп

Реклама

коментарі

1 Коментар

  1. Замість нагородження грамотами, нарешті навели б лад в департаменті освіти, який розкрадає і зводить на нівець профтехосвіту нашого міста. Ганьба Валерію Данилевському та Валентині Ткаченко.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.