Кам’янчанина, який постраждав у ДТП в Польщі, завчасно відправляють із лікарні

Черкащанин, який постраждав у автотрощі на території Польщі, не отримував медичну допомогу кілька днів. Доки його жінка не почала бити на сполох. 

Про це розповіли в сюжеті “Сьогодні”.

Українці, які потрапили в аварію, нарікають, що польські медики не одразу надали допомогу, а зараз вимагають дострокову виписку.

Кам’янчанин Віталій після аварії потрапив у лікарню до Ярослова, але медичну допомогу йому надали не одразу. Його цивільна дружина Тетяна Власенко розповіла, що зверталася всюди, аби допомогти чоловікові.

– У мене є купа записів, куди я зверталася: посольство, МОЗи, МЗС. Поки я до них не додзвонилися, йому навіть обстеження не робили, вкололи знеболююче і все, – зауважила Тетяна.

Зрештою чоловіку операцію зробили, тепер відправляють додому, бо лікарня переповнена хворими на коронавірус. Жінка додає, що Віталію пропонували підписати документ на згоду, щоб залишити лікарню добровільно, однак в такому стані це неможливо.

Страхова з лікарнею домовилась, що до кінця тижня Віталій пробуде в лікарні. Потім його медичним транспортом у лежачому стані транспортують до України або шукатимуть іншу лікарню.

– Минув ліміт у 300 тисяч євро. У цих межах ми покриваємо всі витрати на госпіталізацію, операцію. Шукаємо альтернативний медичний заклад, куди Віталія переведуть надалі, – розповів голова правління страхової компанії Дмитро Грицута.

Про те, що одразу не надали лікування, вперше розповів консул України у Люблені Василь Павлюк. Однак польська сторона це спростувала.

Відповідь польської сторони на оголошення українського консула

Наш консул має письмові підтвердження, які надсилали українці.

– Маю звернення громадян, письмові, телефоні. Вони нас слізно просили про допомогу, тому що їм відмовляли. Після наших втручань наші громадяни отримали якісну допомогу, – прокоментував генеральний консул України в Люблені Василь Павлюк.

Тіла загиблих українців – троє жінок і двоє чоловіків сьогодні мали транспортувати на батьківщину. Ще 20 українців, які постраждали в автокатастрофі автобуса Познань-Херсон досі перебувать у різних шпиталях Польщі.

Нагадаємо, автобус потрапив у аварію в ніч на 6 березня поблизу місто Радимно.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.