Кандидат від “Слуги народу” вимагає покарати Лисака за використання символіки партії*

Фото прес-служби кандидатки

Політична партія «Слуга Народу» вимагає кримінальної відповідальності для кандидатів-мажоритарників, які незаконно використовують бренд партії.

Зокрема, відповідну заяву кандидат Любов Шпак від партії «Слуга Народу»  2 липня 2019 року подала до Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Про це повідомляє прес-служба партії.

За словами представника «Слуги Народу» Шпак Любові Олександрівни, наразі у ЦВК по 194 мажоритарному округу зареєстровано лише одного кандидата від політичної партії «Слуга Народу».

Проте кандидат в народні депутати України Лисак О.О. балотується в порядку самовисування. Політична партія «Слуга народу» не висувала його кандидатом в народні депутати.

Відтак кандидат Лисак О.О. шляхом обману виборців перешкоджає вільному формуванню їхньої волі.

Любов Шпак наголосила, що партія ретельно підійшла до відбору кандидатів. Вона пройшла складну систему перевірки на кількох рівнях у проекті  «Ліфт» і є єдиним кандидатом від «Слуги Народу» на 194-му округу.

А використання символіки партії  так званихми «хамелеонів» напередодні виборів має на меті ввести в оману громадян та прямо перешкоджає діяльності партії «Слуга Народу».

*Політична реклама

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.