
Канівчанка хотіла вчинити диверсію
На Черкащині судитимуть жінку, яка на замовлення спецслужб росії хотіла підпалити об’єкт критичної інфраструктури в одній із громад області.
Про це повідомили в Черкаській обласній прокуратурі.
За інформацією слідства, 26‐річна канівчанка через телеграм отримала вказівку від представника спецслужб рф. Дівчина повинна була підпалити гідроелектростанцію в одній з громад Черкащини.
У прокуратурі зазначили, що обвинувачена відшукала горючу рідину та вирішила виконати диверсійне завдання у вечірній час. Дівчина розраховувала на грошову нагороду. Втім канівчанку затримали та помістили під варту.
Її судитимуть за ч. 2 ст. 113 ККУ (диверсія). Дівчині загрожує 15 років або довічне ув’язнення.
Нагадаємо, що на Черкащині місцевий житель отримав 15 років ув’язнення з конфіскацією майна. Він палив об’єкти енергетичної інфраструктури.
Ви або ваші знайомі творите сьогодення Черкащини, волонтерите, впроваджуєте круті проєкти й розвиваєте наш регіон. Надішліть інформацію про це «18000».


