Канівські лісники готуються відродити ліс на 57 га землі

Фото: tdazovcable.kiev.ua

Цієї весни у Канівському лісгоспі висадять ліс на площі 57 га.

Про це інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, пише Черкаська ОДА.

Нині в лісових розсадниках держлісгоспу вирощено 842,3 тис. стандартних сіянців, зокрема, сосни звичайної – 570,2 тис., дуба звичайного – 103,9 тис., дуба північного – 97,5 тис., горіха чорного – 31,6 тис. та ін. Окрім зазначених порід, канівські лісівники будуть висаджувати березу повислу, липу дрібнолисту та крупнолисту, плодокісточкові різновиди деревних та чагарникових порід.

Також у 2020 році заготовили насіння загальною кількістю 3740 кг, зокрема, сосни звичайної – 100 кг, дуба звичайного – 400 кг, дуба північного – 840 кг, горіха чорного – 2350 кг, інших порід – 50 кг.

На осінь 2021 року заплановано створення плантацій новорічних ялинок на загальній площі 2 га, де будуть висаджені сосна звичайна та сосна кримська.

Як зазначає директор Канівського лісгоспу Едуард Симоненко, цьогоріч продовжать створюватимуть змішані насадження. Крім того, застосовуватимуть при садінні сіянців в ґрунт живильний гель з мінеральними добривами для захисту від ґрунтових шкідників і посиленого утворення коренів.

Для озеленення вирощено 8 тис. одиниць декоративного садивного матеріалу, серед яких популярні – ялина голуба, туї та ялівці різних видів та форм, листяні квітучі дерева та кущі.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.