Зоомагазин Леопольд

Карась купив швейну машинку за 160 тисяч, бо не задоволений вишивкою на одязі працівників

6 січня КП “Черкаситеплокомуненерго” уклало договір на закупівлю промислової вишивальної машини вартістю майже 164 тисячі гривень.

Про це інформується в системі “Прозорро”. 

Постачальником виступила фірма ТОВ “Парабраман”, що зареєстрована в Києві.

У коментарі “18000″ директор підприємства, депутат Черкаської міської ради Павло Карась розповів, що машинка необхідна підприємству для вишивання логотипів компанії на одязі працівників.

За його словами, він не задоволений якістю спеціального одягу, що до цього закуповувалась комунальниками. Тому підприємство самотужки буде здійснювати пошиття. Крім того, Карась каже, що планує в майбутньому реалізацію такого одягу іншим комунальним установам міста, зокрема КП “Черкасиводоканал” та ЧЕЛУАШ.

Зазначимо, що в системі “Прозорро” за останній рік розміщена інформація про придбання КП “Черкаситеплокомуненерго” спеціального одягу, зокрема 141-ї куртки по ціні 1104 гривні за штуку. Закупівля здійснювалась у квітні минулого року.  Крім того купувалися костюми “Майстер” по ціні 680 гривень за штуку. 

Павло Карась зазначив, що, відповідно до його розрахунків, виготовлення одягу власними силами підприємства буде “економічно обгрунтованим”. 

коментарі
1 Коментар

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *