Карась на нараді розповів про “баб мань”, які заважають вмикати опалення

Мешканці будинків перешкоджають увімкненню опалення у багатоповерхівках.

Про це на вранішній нараді повідомив директор КП “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась.

– Такого запуску я не пам’ятаю. Децентралізація дійшла до децентралізації засувки. І це трагічно. За таких умов управляти процесом стає дуже важко, – заявив Карась.

За його словами, найбільша проблема із запуском тепла цього року – це самовільне “регулювання” системи опалення у будинку представниками багатоповерхівок.

– Найбільша проблема – це люди, які самі себе висунули на дуже важливу посаду – старший по будинку. Вони вирішуть, що крутити і як. При тому, що це люди, які не мають жодного уявлення, як працює система. Є будинки, які крутяться по чотири рази на день. Якщо ми не будемо кардинально вирішувати цю проблему, то почнуться серйозні інфраструктурні проблеми в місті, – переконаний комунальник.

Він наголосив, що згідно з законодавством за будинок відповідає управитель. А в разі створення ОСББ – голова об’єднання.

– У нас за будинок відповідає баба Маня. Причому в кожному будинку вона своя. Є будинки, де баб Мань кілька. І ці баби Мані сваряться між собою, – сказав, викликавши сміх у залі, Павло Карась.

За словами Карася, управитель не завжди має ключ від підвалу, що також ускладнює ввімкнення опалення у деяких багатоповерхівках. Він також зазначив, що через самовільні дії не може повідомити, скільки будинків на сьогодні вже мають опалення.

Опісля між Карасем і заступницею мера Людмилою Бордунос виникла дискусія, яка викликала обурення у мера Анатолія Бондаренка.

– Ви що між собою в робочий час не спілкуєтеся? Я вже втомився про цих баб Мань слухати. Проведіть нараду і доповідайте нормально, скільки людей увімкнено і де є проблеми, – обурився Бондаренко.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.