Попри наявність техніки Карась продовжує купувати коштовне асфальтування

28 травня відбувся аукціон із визначення підрядника для відновлення асфальтобетонного покриття після гідравлічних випробувань на теплових мережах в місті Черкаси.

Замовником послуги є КП “Черкаситеплокомуненерго”. Очікувана вартість закупівлі – 647 тисяч гривень. 

Найнижчу пропозицію за результатом аукціону надало товариство “Апостол”, зареєстроване у Шполі, власником якого є Фрунзік Абрамян. Вартість пропозиції складає трохи менше 610 тисяч гривень.

Згідно з проектною документацією має бути відновлено асфальтне полотно на площі 800 квадратних метрів. Вартість асфальту типу Б марки 1, запропонованої потенційним підрядником, складає 3 309 гривень за тонну, що більше за вартість придбання суміші КП “ЧЕЛУАШ” та іншими комунальниками.

Директором комунального підприємства КП “Черкаситеплокомуненерго” є депутат міської ради від партії “За майбутнє” Павло Карась. У 2019 році Черкаська міська рада придбала коштом місцевого бюджету спеціальну техніку для комунальників, аби ті власними силами відновлювали ділянки після проведення підземних робіт. Тоді на ці цілі витратили 5 млн гривень, придбавши самоскид, каток дорожній, рециклер, причіп вантажний і навантажувач. 

Хочеш читати ще більше цікавих матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE 

Реклама

коментарі

3 Коментарі

  1. “..Найнижчу пропозицію за результатом аукціону надало товариство “Апостол”, зареєстроване у Шполі, власником якого є Фрунзік Абрамян..” Це вже насторожує! Майже усі тендери у місті “виграють” армяни. Є СВІЙ ЧЕЛУАШ! Нехай зроблять ціну на трошки менше, ніж у шполянського “профі”! Ну чесно, вже не смішно.

  2. все проще простого – есть некий фрунзик , выигравший тендер, он возьмет в аренду технику у карася, наймет работников из ЧЕЛУАША. Таким образом работа будет сделана на коммунальной техники, комунальными рабочими, а сливки осядут в карманах карася с фрунзиком.
    А карась еще раз докажет какой он крепкий хозяйственник – чтобы техника не стояла – он ее, красавчик в аренду сдает, копеечку для города зарабатывает!

  3. Слухали дзвін-не знає де він! Приказка точно підходить до журналістів, які дезінформують населення. Підрядник виграв тендер по ціні асфальтобетону 3100 грн. з ПДВ. Звідки знайшлася сума 3309?😂. Перевіряйте інформацію, а не «утки» розповсюджуйте!!!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.