Карась запевняє, що платіжки за тепло містян не зростатимуть

Нацрегулятор залишив незмінним тариф на опалення для споживачів КПТМ “Черкаситеплокомуненерго”.

Про це в коментарі “18000” повідомив директор комунального підприємства Павло Карась.

За його словами, НКРЕКП з власної ініціативи хотіла відкоригувати тариф для підприємства через зміну вартості газу та електропостачання. Проте через звернення мера міста Анатолія Бондаренка він лишився незмінним.

За словами Карася, вартість газу для підприємства з 1 листопада зросла на 43,3%. Ще на 55% зросла вартість електропостачання. Окрім того, на 8,8% зріс розмір мінімальної заробітної плати.

– Нацкомісія підготувала коригування тарифу за своєю ініціативою, оскільки змінилася не структура тарифу, а складові, на які комунальне підприємство не має впливу. Зрештою по всіх підприємствах, окрім нашого, відбулося попереднє схвалення і його винесено на обговорення. Через лист міської влади коригування для споживачів “Черкаситеплокомуненерго” не відбулося, – каже Павло Карась.

Водночас тепер різницю між реальним тарифом і затвердженим комунальному підприємству мають компенсувати з місцевого бюджету. Якою буде така сума – у КП ще не обрахували. Проте вже відомо, що йдеться про кілька мільйонів. 

На думку директора підприємства, ситуація ще може змінитися, якщо Уряд визнає підвищення вартості газу необгрунтованим. 

– Сьогодні нам фактично виставили вартість газу за європейською ціною. Це ціна на біржі Амстердаму. Але ж Нафтогаз дає нам газ, закачаний у наші сховища раніше, ціна якого в рази менша. Якщо всі муніципалітети звернуться до уряду з проханням визнати підвищення тарифу на газ необгрунтованим, вони можуть піти на це, – говорить директор КП.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

1 Коментар

  1. За несдерживание обещаний наказаний нет. А завтра он найдет экономическое обоснование повышения тарифов, хоть сегодня этого обещал не делать.

    Кто-то еще верит этим…?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.