Кармазін продовжує боротьбу із обранням Рудика депутатом

Верховний суд визнав протиправним та скасував протокол ЦВК про результати виборів народних депутатів на 198-му виборчому окрузі.

Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” повідомив кандидат-самовисуванець по вказаному округу Юрій Кармазін.

Нагадаємо, на початку серпня ЦВК встановила результати позачергових виборів народних депутатів у 198 виборчому округу. Обраним народним депутатом тут став самовисуванець Сергій Рудик. На окрузі він конкурував із кандидаткою від партії “Слуга Народу” Наталією Д’яченко.

“У відповідності до Постанови, яка не підлягає оскарженню, визнано протиправним і скасовано протокол ЦВК про результати виборів народних депутатів України у одномандатному виборчому окрузі №198 від 05 серпня 2019 року. Центральну виборчу комісію зобов’язано продовжити дії щодо встановлення результатів виборів”, – йдеться у дописі.

Нагадаємо, Шостий апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляцію кандидатки в народні депутати України від партії Слуга Народу Наталії Д’яченко на рішення Черкаського окружного адміністративного суду від 25.07.2019 року про перерахунок голосів на 15 дільницях в межах округу.

30 липня стартував перерахунок. ЦВК зобов’язала ОВК завершити його до 1 серпня.

Як повідомила ОПОРА, 2 липня комісія оформила уточнений протокол. Перед тим комісія залишила без розгляду клопотання Юрія Кармазіна про перерахунок усіх дільниць.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.