Казарян розповів про наміри забудувати Замковий узвіз (ВІДЕО)

Будівельна компанія “Надія” має намір збудувати кілька житлових багатоповерхівок на Замковому узвозі. Їхня висотність не перевищуватиме 3-4 поверхів.

Про це у програмі “18 запитань від “18000” заявив власник групи компаній “Надія” Андранік Казарян.

Зокрема, він зазначив, що має ідею цієї забудови останні 10 років.

– Власниками цих земельних ділянок були різні люди. Десь два роки тому ми купили їх всі, купили двоповерховий будинок на перехресті вул. Гагаріна та Замкового узвозу. Спочатку ми хотіли збудувати тут 7-поверхівки. Але згодом самі зрозуміли, що через таку висотність закриємо вид на Дніпро з оглядового майданчика. Залучили додатково спеціалістів і побачили, що різниця між вул. Гагаріна і оглядовим майданчиком близько 20 метрів. Ухвалили рішення будувати будинки близько 12 метрів, тобто не більше 3-4 поверхів, – каже забудовник.

Проєкт забудови “Надії”

Він також заявив, що будинок на перехресті вул. Гагаріна та Замкового узвозу в аварійному стані. Людям, які в ньому живуть, “Надія” купила квартири в іншому місці. Натомість цей компанія планує згодом знести.

– За проєктом замість цього будинку в нас там немає будівель. Ми просто відкриваємо той куток, – додає Казарян.

“Надія” планує збудувати близько п’яти кількаповерхових будинків. Їхній дах хочуть зробити трав’яним.

– Це буде не бетон і не черепиця. Це буде доглянута трава, з поливною системою, як це має бути. Візуально це буде як футбольне поле, – розповів Андранік Казарян.

За словами підприємця, зараз над концепцією забудови працюють чотири проєктні групи, одна з яких – із Чехії.

– Це та ділянка, яку довго треба думати, довго проєктувати, щоб не помилитися. Для мене це дуже цінне місце. Фінансово ми тут більше програємо, ніж виграємо, тому що лише проєктування в нас уже зайняло два роки. Але отримаємо від цього і моральне задоволення і красивий слід нашої компанії у розбудову Черкас, – резюмував Казарян.

Повне інтерв’ю дивіться у ВІДЕО.

Як повідомляв “18000”, на початку року в Черкасах уже намагалися погодити проєкт землеустрою щодо надання земельної ділянки на Замковому узвозі для будівництва багатоквартирного житлового будинку. Йдеться про земельну ділянку орієнтовною площею дещо більше 0,2 га, на якій розташований будинок з грифонами за адресою Замковий Узвіз, 1, який в перспективі хочуть знести.

коментарі

14 Коментарів

 1. ч****а ты ничего там не построишь!

 2. Ну прямо “спаситель” Замкового узвоза! И что бы мы делали, если бы не пришёл Казарян и не стал застраивать центр, набережную, при этом “косил” под снос памятки архитектуры и стории?….

 3. В вони не хочуть зробити архіологічні розкопки і організувати там музей під скляним куполом. Це зробило б наше місто привабливішим, а то і так мало історичних місць. Звісно 3 будинки по 4 поверхи візьмемо в середньому по 30 квартир кожен набагато привабливіше виглядає якщо врахувати вартість однієї по самій мінімальній ціні близько 25 тис. умовних одиниць. Вони зубами в ту ділянку вчепилися, під амбразуру ляжуть, але своє вкладене заберуть. Нехвилюйтеся панове забудовники все з собою на той світ не забирете там мінімум треба.

 4. Очень верю, что Казарян взялся бы за убыточный проект))) это какая-то дичь

 5. Коли вже ці псевдрпатріоти вгомоняться? Зберігся і виступіть меценатами, якщо вам все не так. Покажіть накінець приклад, як треба любити своє місто., а не тільки хаяти людей, які виганяють крис із чагарників та роблять гарні краєвиди з ваших вікон. Так, це не безкоштовно, а хто зараз робить щось безкоштовно? Не ображайте людей, які люблять наше місто більш, ніж ви.

 6. Люди хотят развивать центр Украины, для нас же, а мы тем самым не хотим развивать наш город!!!! Нужно идти в ногу со временем, делать Черкассы ещё прекраснее! А не оставлять «исторически» мусорки!!!

  1. Надія? перелогінтесь)

 7. Дуже прикро дивитися в місці на брудні, недоглянуті старі будівллі, історичні пам’ятки. Так біля Придніпровського райвиконкому по вул Шевченка , стоїть дві розвалюхи. Ганьба, центр міста. І нікому не має до цього діла. А коли людина хоче зробити наше місто красивим, сучасним то зразу з’являються ті, які самі нічого не зробили для міста, а тільки ображають будівельну компанію. Ми хочемо жити в європейському місті,а тому бажаємо будівельній компанії наснаги та успіхів в здійсненні всіх
  ваших задумів.

 8. Давно вже пора забудувати Замковий узвіз привабливими буділями , які мають зону відпочинку та облаштовану територію загальнодоступну для всіх. Те що зараз там знаходится нагадує звалище з трущобами. Проект забудовника мені подобається. Не буде 4 поверхових будинків то буде звалище, або ще краще Київські забудовники збудують хмарочос, їм це під силу. Істоичнорого я там зараз нічого не бачу, а насправді історичні будівлі в нашому місті мають зараз плачевний вигляд. Сконцентруйте краще вашу увагу на цих булівлях. У нас завжди нема нікому ніякого діла до занедбаних владою і мешканцями місць, поки не починають будувати щось нове

 9. Город Черкассы- мой дом.Я здесь родилась и живу.Я думаю каждому черкащанину хочется, чтоб дом был красивым,чистым, безопасным и уютным.Так, почему не дать возможность компании “Надия” творить красивые,интересные архитектурные сооружения?!Тем более она имеет колоссальный опыт в строительстве,одна из самых ведущих и надёжных строительных фирм.Тогда наш город оживет и заиграет новыми красками,уйдет серость и разруха,ведь здесь растут наши дети.
  Я желаю удачи, успехов и процветания компании “Надия” и побольше ярких проектов,которые прославят город Черкассы!!!!

 10. Шановні добродії! Де ж Ви є і що зробили для збереження історичної забудови нашого міста? Мабуть Вас влаштовують безлад, чагарники, аварійні будинки, та і життя людей в них Вас теж не турбує! У Вас є можливість зробити хоч щось корисне для нашого міста – прийняти участь у прибиранні вулиць, посадити дерева, надати конструктивні пропозиції щодо його розвитку та благоустрою, вкласти кошти або не заважати. Чи та сама “”ЖАБА” не дає Вам змогу зробити це? Зважайте на те, що , що Андранік Казарян та фахівці ”Надії” не тільки мріють, а втілюють у життя проекти, які роблять наше місто сучасним, красивим та зручним .А чужі гроші рахувати не ”комельфо”! Та й на той світ дійсно нічого не забереш, але на цьому маєш змогу залишити красивим впорядковане місто, а не Ваше марнославство та показову турботу , які прикриваються вболіванням за історичною цінністю будівель.

 11. Я 26 лет живу на Мытнице, и дважды в день проезжаю мимо этого участка. Грусть и безнадега смотреть на это все. На эти старые дома, заброшенные дворы, заросшие участки. И это в знаковом для Черкасс месте. Если человек деловой берется за дело и доведет его до конца – дайте ему зеленый свет. Таких людей не много, больше тех, кто разговаривает, но ничего не делает. У этого уголка земли возле Днепра и Холма Славы появился шанс приобрести приличный вид. Но почему-то сразу нашлись люди, готовые «трупом лечь», но не дать ничего сдвинуть с места, помешать, создать кучу проблем вокруг этого, и еще будут себя довольными чувствовать, мол, отработали на «пользу» родного города. Активничают, вносят альтернативные предложения. Столько у них энергии внезапно появляется и идей. Только действий будет ноль. (По поводу музея – а за какие деньги его строить, где их брать, кто потом содержать этот музей будет, ведь это немалые средства? надоели эти фантазии нереальные!). В результате еще одно поколение черкащан вырастет, глядя ежедневно на эти трущобы. Сами не делаете – не мешайте другим! Жилые современные дома это лучше, чем ваше НИЧЕГО, предложенное за ближайшие 30 лет!!

 12. Я за сучасне чисте місто з сучасними забудовами та зі збереженими архітектурними пам’ятками ( які ще звісно можна зберегти) а не руїни, які до певного часу нікого не турбують , ніхто ними не займається, не зберігає, не включає в списки архітектурної спадщини, а потім зненацька, вони стають «цінними» і починаються суперечки. Не потрібно спекулювати на цьому питанні! І там вже де, на жаль, не вдається зберегти історію, давати зелене світло забудовникам, щоб вони приводили до ладу , розчищали територію, інвестували і будували нову історію рідного міста.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.