Керівництво Черкас нарахувало собі зайвих 20 млн, – аудитори (оновлено)

Аудитори виявили в міській раді фінансових порушень на понад 85 мільйонів гривень. 

Фінансові порушення виявила планова ревізія фінансово-господарської діяльності трьох департаментів міської ради, проведена фахівцями Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

Так, перевірка Департаменту житлово-комунального комплексу за період з 01.03.2018 по 30.06.2020 рр. виявила фінансових порушень на загальну суму 16 млн грн. Департамент виплатив ці кошти підрядній організації, що проводила прибирання “зелених” зон міста.

Під час ревізії у Департаменті економіки та розвитку Черкаської міської ради – за період з 01.01.2017 по 30.06.2020 рр.  було виявлено фінансових порушень на суму понад 55 млн грн. Ревізори встановили, що бюджет міста Черкаси недоотримав кошти від оренди комунального майна та від пайової участі у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. Інші перевитрати бюджетних коштів – це виплати матеріальних допомог посадовцям департаменту та його відділів. Йдеться про 6 млн грн.

Також, проводячи планову перевірку фінансово-господарської діяльності Департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради за період із 01.01.2017 по 30.06.2020, аудитори виявили фінансових порушень на суму понад 14 млн грн.

Так, аудитори встановили завищення потреби в коштах на оплату праці, що призвело до зайвого затвердження асигнувань та виділення коштів з міського бюджету на суму 8 млн грн.

Крім цього, було зафіксовано нарахування та виплата всупереч законодавству посадовим особам департаменту та відділів матеріальної допомоги на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати призвели до зайвого нарахування і виплати 5,4 млн грн.

Нагадаємо, за даними перевірок Державної аудиторської служби, обсяг недоотримання коштів міського бюджету Черкас разом із матеріальною шкодою КП “Черкасиводоканал” за 5 років склав понад 800 млн грн. Натомість чиновники та міський голова вважають, що кошти витрачалися відповідно до нагальних потреб та без порушень.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини