Керівник черкаської поліції звільняється

Вячеслав Гурін

Вячеслав Гурін написав заяву на звільнення із посади начальника ГУНП у Черкаській області.

Інформацію про це у коментарі “18000” підтвердила речниця обласної поліції Зоя Вовк.

– Гурін написав рапорт на посаду в іншому підрозділі, – зазначила Вовк.

Нагадаємо, його було призначено на посаду начальника ГУНП у Черкаській області у січні минулого року. Гуріна перевели із Київщини, де він очолював головне слідче управління Нацполу. На Черкащині змінив Михайла Куратченка, який трагічно загинув на деокупованій Херсонщині у грудні 2022 року.

Читайте велике інтерв’ю із Вячеславом Гуріним

коментарі
4 Коментарі
 1. Мабуть щось не так з роками / січень цього року це має бути 23го, а грудень минулого це взагалі грудень 22го року

  1. написал чи заставили?

 2. Куратченко загинув 07.12.2022 р., а не в грудні минулого року.
  Гурін в 2003 р. без відриву від служби якось спромігся захистити дисертацію про службові розслідування в органах внутрішніх справ. Оскільки правоохоронці, які намагаються якісно виконувати свої службові обов’язки, зазначають, що через ненормований робочий день та перенавантаження не завжди мають час навіть на сон, незрозуміло: або Гурін працював над своєю дисертацією замість належного виконання своїх службових обов’язків, або ж (що є більш ймовірним) хтось це робив за нього. До того ж сама тема дисертації про службові розслідування в органах внутрішніх справ викликає сумніви щодо наукової новизни (що принципово нового може бути в службових розслідуваннях?) та практичної корисності (усім добре відомо, що так звані службові розслідування в органах внутрішніх справ – це взагалі ні про що і використовуються аби “відмазати” кого треба, або ж аби позбавитись занадто принципових).

 3. Гурін безпідставно забороняв громадянам здійснювати відеозйомку під час проведення ним особистого прийому.
  Майже усі кримінальні провадження, на неналежне розслідування яких громадяни скаржились Гуріну під час проведення ним особистих прийомів, невдовзі були просто закриті, аби скаржники більше не могли турбували Гуріна.
  А згодом Гурін взагалі безпідставно відмовився здійснювати особистий прийом громадян зі скаргами на неналежне досудове розслідування кримінальних проваджень.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *