Керівник обласних комунальників увільнився з роботи через мобілізацію

Фото з інтернету

Володимир Канівець увільнений із посади директора комунального підприємства «АТП Черкаської обласної ради» у зв’язку з призовом на військову службу.

Про це йдеться у розпорядженні голови Черкаської обласної ради від 17 жовтня.

Він увільнений зі збереженням місця роботи і посади до закінчення особливого періоду або до дня фактичного звільнення з військової служби.

Обов’язки директора КП покладаються на Олександра Михайленка – головного інженера підприємства.

Нагадаємо, уже вдруге цього року у «АТП Черкаської обласної ради» оголосили, а потім відмінили закупівлю 2 авто за 2,2 млн грн.

Як писав 18000, Юрій Гончар, якого зі скандалом звільняли з посади директора департаменту, через суд поновився на посаду. Також він вимагає стягнути майже півмільйона гривень зарплати за вимушений прогул. Наразі міська рада вимагає в суду перерахувати цю суму, а сам Гончар перебуває в армії.

***

Ця публікація була створена в межах проєкту «Голос громади і вплив на реформи», що впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу. ЇЇ наповнення є виключно відповідальністю команди “18000” та не обов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та “Нідерландського Гельсінського комітету”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Що таке увільнився?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *