Керівник одного із секторів ДСНС Черкащини погорів на хабарі (ФОТО)

14 серпня на взятті 850 доларів хабара затримали начальника одного із секторів управління ДСНС України в Черкаській області. 

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Підполковник служби цивільного захисту викритий на вимаганні 1350 доларів США за погодження документів на придбання квартир для працівників ДСНС. Його затримали на під час отримання другої частини хабара – 850 доларів.

Неправомірну вигоду чоловік вимагав від суб’єкта господарювання, який надавав ріелторські послуги. В обмін на винагороду обіцяв прийняти документи на придбання трьох квартир для працівників ДСНС та направити їх до Державної іпотечної установи. Придбання житла мало відбутися у відповідності до Порядку забезпечення Державною іпотечною установою поліцейських та осіб  рядового  і начальницького складу служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу.

22 липня хабарник одержав 500 доларів – першу частину неправомірної вигоди за реалізовану квартиру. 14 серпня – під час одержання решти – він був затриманий  у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Затриманому готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 ККУ. Також готується клопотання про взяття чоловіка під варту.

Йому загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.