Керівник передвиборчого штабу “Слуги народу” відверто про Любов Шпак*

Команда Володимира Зеленського серйозно поставилася до відбору кандидатів у народні депутати. Всі висуванці пройшли відбір через програму «ЛІФТ». Тому кожен з них гідний представляти свій округ.

Про це заявив керівник передвиборчого штабу партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

Під час свого робочого візиту він зустрівся з Любов’ю Шпак – кандидаткою на 194 виборчий округ.

Він зазначив, що програма Любові Шпак, як і програма партії «Слуга  Народу», стосується серйозних реформ та кардинальних змін у країні, а також  встановлення справедливості та підвищення добробуту людей.

– Це молода порядна людина, саме таких людей ми шукали, підбирали по всій країні. Любов Шпак – молода вчена, в свої роки вже досягла і докторського ступеню, і захистила дисертацію, є керівником, управлінцем, ректором Східноврєопейського університету. Ми почули від колективу, від студентів університету тільки найкращі відгуки про пані Любов. І звичайно та програма, ті пропозиції, з якими вона йде у Верховну Раду, вони теж мають обов’язково зацікавити черкащан, – наголосив очільник передвиборчого штабу «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

Натомість Любов Шпак зазначає, що в політику іде вперше. До виборчих пергонів не стикалася з негативними відгуками про себе. Проте буде  і далі реалізувати свій план дій для добробуту кожного черкащанина.

Керівник виборчого штабу Олександр Корнієнко додав, що біда цих виборів – велика кількість клонів з логотипом та кольорами команди «Зе!». Зокрема, підприємець Олег Лисак, попри те, що проти нього відкрите кримінальне провадження, продовжує розповсюджувати газети, встановлює біл-борди, як представник команди Зеленського, чим  вводить людей в оману.

Корнієнко акцетує увагу виборців: «Будьте дуже уважні, в бюлетені треба шукати Любов Шпак. Там написано, що це є наш єдиний кандидат по 194 виборчому округу міста Черкаси».

*Політична реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини