Репер із Черкас Freel випустив новий відеокліп «Вірус». Фріл — колишній учасник гурту «На Відміну Від», який у 2012 році випустив пісню про кінець світу. Зараз через коронавірус вона знов на слуху, і Фріл записав своєрідне продовження цієї пісні з осучасненим звучанням.

Про це повідомляє пресслужба артиста.

– Зараз усі на нервах — комусь важко сидіти вдома і дотримуватись карантину, хтось боїться заразитись коронавірусом, у суспільстві напруга. Я вирішив зняти її за допомогою комічного кліпу.
Пісня написалась швидко, буквально за одну ніч. Але знімати щось в умовах карантину — не надто просте завдання. Ми суворо дотримувались дистанції і зняли «карантинний кліп»: з гречкою, туалетним папером, масками і самурайським мечем — усім необхідним для успішного подолання пандемії, — розповідає Freel про створення відео.

Режисером відео став Дмитро Ерет, оператор — Дмитро Бусенцов.

У 2018 році альбом Фріла «Спалах» увійшов в топ-10 кращих альбомів року по версії музичної премії APrize, а центральну пісню цієї платівки один з найавторитетніших музичних сайтів України LiRoom визнав кращим треком року.

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.