Кінний спорт, стрільба з лука, фехтування: Черкащина за рік прийняла понад 70 змагань

Черкаські вершниці

Минулоріч на Черкащині відбулося понад 70 спортивних змагань. Збірні команди нашого регіону взяли участь у 207 змаганнях на всеукраїнському рівні.

Про це повідомив начальник обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Іван Солодкий, інформують у пресслужбі Черкаської ОДА.

– Зокрема, ми приймали змагання з кінного спорту, стрільби з лука, фехтування, велосипедного спорту, греко-римської боротьби, морських багатоборств, триатлону, судномодельного спорту  та ще багато інших, – додав Іван Солодкий. –  Також уперше за всі роки незалежності в регіоні відбувся чемпіонат України з вітрильного спорту.

Крім цього, у 2023 році низці спортсменів області присвоєно нові спортивні звання. Зокрема, майстрами спорту України стали 60 спортсменів. Ще четверо – майстрами спорту України міжнародного класу. Шести спортсменам присвоєно звання “Заслужений майстер спорту України”.

Нагадаємо, на Черкащині понад 900 команд зареєструвались для участі у Всеукраїнських змаганнях.

Втомився читати лише сумні новини? Підписуйся на інстаграм “18000” – місце, де ділимося надихаючими історіями черкащан та рекомендаціями від нашої команди

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *