Ключовий свідок у смертельній ДТП каже, що майже нічого не пам’ятає

У Соснівському районному суді продовжили слухати справу смертельної ДТП, у якій загинув директор школи № 19 Юрій Лункін. 

Допитали свідків, зокрема, працівників патрульної поліції. Один із них перебуває у дружніх стосунках з учасником ДТП – Юрієм Буряком, який за версією слідства був на місці пасажира. Саме Буряк телефонував правоохоронцю, втім той не зміг відповісти й передзвонив йому. Розмова тривала 40 секунд, однак її деталей він не пам’ятає. На місце пригоди правоохоронець не виїздив, до його дзвінка вже була викликана швидка чи поліція.

Інші свідки-патрульні, які були на місці пригоди, розповіли, що прибули трохи пізніше за медиків. Рапортів про збереження інформації із власних боді-камер ніхто з присутніх правоохоронців не писав і про вилучення відповідних матеріалів їм нічого не відомо.

Останнім у судовому засіданні виступив ймовірний пасажир автівки, яка спричинила ДТП, Юрій Буряк. На більшість запитань сторони обвинувачення та потерпілих Буряк відповісти не зміг, оскільки говорив, що обставин ДТП і того, що відбувалось у перші хвилини після, він не пам’ятає. Зокрема, Буряк не зміг згадати конкретно, що робив близько шести хвилин між моментом ДТП і викликом правоохоронців і швидкої. В цілому поведінка свідка була зухвалою, зокрема, у ставленні до доньки загиблого, яка намагалася поставити йому низку запитань, втім той також говорив “що не пам’ятає”.  

Також встановили обставини того, що Буряк разом із підсудним Куницею змінили власні покази у ході слідства. Одразу після пригоди й на наступний день, даючи покази слідчим, тандем, який перебував у автівці, давав ідентичні пояснення про те, що нібито рухались зі встановленою швидкістю, а загиблий “вивалився” на проїзну частину у невстановленому місці. Втім, згодом свідчення були зміненні, це збіглося в часі з появою відео інциденту. Буряк же не зміг пояснити, чому змінив власні покази, засвідчивши під присягою суду, що за дорожньою обстановкою не слідкував, нібито будучи на пасажирському сидінні, деталей зіткнення і що передувало цьому моменту не пам’ятає. Він знайомий із підсудним “все життя” й попросив того, відвезти його у потрібне місце. Чи умів підсудний користуватися автомобілем, який йому не належить і чи користувався він ним до цього, Буряк також “не пам’ятає.”

Окрім іншого, під час допиту свідка стороною обвинувачення адвокат обвинуваченого поцікавився у працівника прокуратури чи той “не єврей”, на що останній відповів негативно. 

Адвокат обвинуваченого Володимир Орленко – ексочільник Соснівського суду, який був звільнений з посади, нині займається адвокатською практикою. 

Наступне судове засідання призначене на 4 червня 2021 року. 

По темі

  коментарі

  7 Коментарів

  1. Отой мусор, який буряк і був за кермом

  2. альцгеймер напал??

   1. А до того орленка я думаю все повернеться з Божою поміччю.

  3. Пів країни знає хто був за кермом а суддям не зрозуміло.. Сцикотно сідати в тюрму, а вночі гасати, людей збивати не сцикотно було..

  4. А где же мужская Честь.??
   Родителям не стыдно что такое чмо уродилось?

  5. Замнут дело, откупятся. Посидит в одиночке люксовой пол годика, да и по тихой воде по удо домой отпустят

  6. Рендж Ровер їхав більше сотні, бачив сам.

  Залиште свій коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.