Книжковий фестиваль у Черкасах відбудеться: організатори розповіли про цьогорічні особливості

Цьогоріч у Черкасах відбудеться четвертий книжковий фестиваль. Він триватиме 1-3 жовтня. 

Про це повідомили організатори фестивалю.

Фокусна тема фестивалю – “Можна все навпаки”. Через новий стиль життя в карантинних обмеженнях Черкаський книжковий фестиваль триватиме в гібридному форматі.

– Цього року ми не ставимо собі за мету зібрати якомога більше людей. Зараз у пріоритеті – безпека та здоров’я наших відвідувачів. Тому частину подій ми вирішили транслювати онлайн. Люди, які захочуть послухати й побачити спікерів нашого фестивалю, поспілкуватися з однодумцями, зможуть увімкнутися з будь-якого ґаджета у будь-якому куточку України та світу, – розповіла голова ЧОМГО “Книжковий маестро” Юлія Чабаненко.

Водночас Юлія Чабаненко додає, що фестиваль продовжить виконувати свою місію – сприяти сталому інтелектуальному розвитку громадян через популяризацію української культури та читання, зокрема.

Відвідувачі фестивалю зможуть зустрітися з письменниками, отримати примірник бестселера від видавця, відвідати творчі інтерактиви та лекції від громадських діячів, послухати музику сучасних виконавців. На майстер-класах дорослі та діти зможуть спробувати себе в образотворчому мистецтві, театральній площині і поглибити знання в літературній сфері.

Окрім того, потрапити на зустріч з авторами зможуть і жителі територіальних громад Черкаської області. Організатори фестивалю планують провести літературні події в Золотоноші, Кам’янці, Городищі, Умані та інших містах і селищах регіону.

– Після річної перерви ми готові “вриватися” та відновлювати культурний стан області, який погіршився у зв’язку з пандемією. Ми не могли залишити Черкаси без книжкового свята, тому шукали різні варіанти для можливості його проведення. Насамперед ми подали заявку на грант від Українського культурного фонду. І дуже радіємо, що ця культурна інституція вже втретє підтримала нас та нашу подію, – повідомила організаторка фестивалю Людмила Фіть.

Зараз команда працює над розробкою літературної програми, запрошенням письменників та видавців.

Проєкт “Черкаський книжковий фестиваль “Можна все навпаки” реалізується в межах партнерської програми “Культура.Туризм.Регіони” Українського культурного фонду, Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” (USAID КЕУ), Державного агентства розвитку туризму.

Також читайте новини “18000” у Telegram і Viber, підписуйтесь на наш Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.