Кого зі світових лідерів українці найбільше люблять, а кого ненавидять

Найбільш позитивне ставлення українці мають до президента Польщі Анджея Дуди – 76%, зовсім негативно до нього ставиться 1% опитаних.

Такі результати дослідження соціологічної групи “Рейтинг”.

Дещо менше – 74% українців, мають позитивне ставлення до прем’єра Великобританії Бориса Джонсона. У трійці улюблених світових лідерів українців (49%) – президент США Джо Байден. Також 48% українців позитивно ставляться до президента Литви Ґітанаса Науседа.

Водночас 96% опитаних мають негативне ставлення до президента росії володимира путіна. Жоден відсоток українців не ставиться до агресора позитивно. 85% українців зовсім негативно ставляться до президента білорусі олександра лукашенка. Повністю позитивно про нього думає 1% учасників опитування.

Додамо, опитування тривало 18-19 червня 2022 року серед населення України віком від 18 років і старших в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв’язок. Опитали 1200 респондентів методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95 не більше 2,8%. 

Нагадаємо, українці змінили думку, що війна швидко завершиться.

Оперативно повідомляємо про новини й повітряні тривоги. Наш вайбер-канал ТУТ

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.