Коли на Черкащині відновлять офлайн-навчання, вчителі мають повернутися у школи

У школах, де запровадять очне навчання, мають повернутись на робочі місця вчителі.

Про це заявив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, пише “Українська правда. Життя”.

Однак педагоги з регіонів, де офлайн навчання буде визнане небезпечним, можуть викладати онлайн і отримувати за це зарплату.

– Вчителі не мають статусу держслужбовця і мають права працювати онлайн. Однак при умові, що процес онлайн-навчання задекларований органами влади, – зазначив міністр освіти.

За словами Сергія Шкарлета, учні та вчителі, чиї школи були зруйновані під час війни, будуть переведені в найближчі навчальні заклади.

– Жодна дитина, чию школу зруйнували, не залишиться за межами освітнього процесу. Вчителі також мають бути працевлаштовані, – сказав міністр.

Нагадаємо, 26 квітня Кабінет міністрів України видав постанову, за якою працівникам державних установ та підприємств заборонено працювати за кордоном. Раніше освітній омбудсмен Сергій Горбачов наголосив, що постанова Кабміну не поширюється на вчителів.

Із 1 вересня 2022 року МОН планує запровадити очне навчання в регіонах, де дозволяє безпекова ситуація, та лише в оснащених бомбосховищами школах.

Долучайся до телеграм-каналу “Шо там у Черкасах?”. Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.