Колишній міліціонер продовжує претендувати на землю від міської ради

Черкаська міська рада не подолала вето у питанні відмови в наданні земельної ділянки колишньому правоохоронцю Володимиру Чорненькому. 

На попередньому засіданні депутати проголосували за відмову в наданні ділянки. Проте міський голова ветував це рішення депутатів. За подолання вето і повторну відмову сьогодні проголосували лише 7 депутатів.

На засідання прийшов і сам Володимир Чорненький. Він зазначив, що в АТО був у лютому-березні 2015 року. Місяць він пробув у Авдіївці.

– За поданою в міську раду інформацією, ви були в зоні АТО 14 днів, ще й тещі хотіли виділити земельну ділянку, – відповів натомість депутат міськради Іван Сухарьков.

На це Чорненький ще раз наголосив, що був у АТО 30 днів.

– Якби була моя воля, я був би там і рік, і по цей день. Але я був у формі, виконував накази, я не міг проти наказу залишитися, я прийняв присягу, накази командира не обговорюються, – сказав Чорненький.

Чинний депутат, колишній начальник ГУНП у Черкаській області Владислав Пустовар зазначив, що у 2015 році Авдіївка була “справді гарячою точкою”. Він також підтвердив, що мінімальний час перебування правоохоронців у зоні АТО становить 30 днів.

Тепер на наступному засіданні депутати знову вирішуватимуть, чи надавати земельну ділянку Чорненькому. Відповідний проєкт рішення у депутатській залі розглядають із 2016 року.

ДИВІТЬСЯ також: Одним ділянки, іншим – прогалини в законі: як надають землю учасникам АТО в Черкасах (ВІДЕО)

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини