Колишній нардеп, якого підозрюють у махінаціях з “Черкасиобленерго”, прийшов п’яним на суд

Дмитро Крючков прийшов на засідання суду в нетверезому стані, його довелось перенести на іншу дату.

Про це повідомляє “Українська правда“.

На початку засідання Вищого антикорупційного суду 11 червня суддя Віталій Крикливий відзначив, що Крючков запізнився майже на пів години. Суддя попросив обвинуваченого встати, та попросив пояснень, бо Крючков заходив до зали нетвердою ходою і має почервонілі очі.

Обвинувачений зізнався, що напередодні вживав алкоголь, бо “був на дні народження”.

Суддя поцікавився, скільки Крючков випив і що вживав.

Екснардеп відповів, що святкування, мовляв, закінчилося по 1 ночі і випив він 300 грамів горілки.

Суддя відзначив, що обвинувачений досі є у стані алкогольного сп’яніння і не зможе належним чином здійснювати свій захист, тому судове засідання переноситься на іншу дату.

Нагадаємо, колишній нардеп від “Батьківщини” Дмитро Крючков був головою правління “Енергомережі” з 2013 по 2016 рік.

Крючков був оголошений в розшук в липні 2016-го року. У квітні 2018 року екс-нардепа було затримано в Німеччині. Чоловіка шукали у рамках розслідування справи проти “Енергомережі” про виведення за схемою 346 мільйонів гривень із “Запоріжжяобленерго”. Крючкову інкримінують ч. 5 ст. 191 та ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 364 КК України.

Детективи НАБУ стверджують, що службові особи ПАТ “Черкасиобленерго”, ПрАТ “ХК “Енергомережа” та ПАТ “Азот” впродовж 2015 року уклали 8 договорів, за якими змінювався порядок проведення розрахунків на оптовому ринку електроенергії. По суті “Азот” передав  на “ХК “Енергомережа” борг перед ПАТ “Черкасиобленерго” за поставлену електричну енергію на загальну суму в 315,4 мільйони гривень.

На підставі договорів, “Азот” перечислив “Енергомережі” 293,6 млн грн. Одержані кошти останні використали на власні потреби, залишивши черкащан “в дурнях”.

Також у матеріалах слідства зазначається, що  “Черкасиобленерго” надало 14 млн грн. поворотної фінансової допомоги “ХК “Енергомережа”. Наразі “повороту” коштів немає.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. Украл , выпил, в тюрьму. Романтика.
    Хотя, с таким пофигизмом, ему тюрьма не светит. За все зарлачено

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.