Колишній ТОП-чиновник міськради отримав ще одну підозру через поточний ремонт доріг

У Черкасах прокуратура вручила підозру колишньому керівнику департаменту ЖКК Сергію Танюку, який, за версією правоохоронців, допустив безпідставне перерахування 3,6 млн грн з бюджету під час ремонту вуличних доріг.

Згідно з повідомленням прокуратури, підозру оголошено за фактом неналежного виконання своїх службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки громадським інтересам, під час ремонту вулично-дорожньої мережі м. Черкаси (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, посадовець підписав заявку про проведення відкритих торгів із закупівлі послуг з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі за завищеною вартістю предмету закупівлі, що призвело до непроведення державної експертизи та безпідставного перерахування коштів місцевого бюджету в сумі більш як 3 млн 600 тис. грн за надані послуги приватному підприємству та субпідрядним організаціям.

Наразі прокуратурою вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Як писав 18000, у січні цього року Танюк отримав підозру у кримінальній справі щодо поточного ремонту доріг міста у 2017 році. Опісля суд відпустив його під особисте зобов’язання.

Детально про цю історію ми писали ТУТ.

Нагадаємо, із жовтня 2017-го до серпня 2018 року Сергій Танюк виконував обов’язки директора департаменту ЖКК Черкаської міської ради. До того він очолював Придніпровську СУБ.

коментарі

1 Коментар

  1. такая же мр*зь и вор ,как и все кто сидит в мерии Черкасс

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.