Команда атлетів із Черкащани стала першою на чемпіонаті України

Фото зі сторінки Управління

Черкаські спортсмени вибороли низку особистих медалей та посіли перше місце чемпіонату України в командній боротьбі.

Про це повідомили в пресслужбі Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні тривав із 29 до 30 січня у Сумах. На доріжках у залі змагались понад 200 спортсменів з Києва, Житомира, Чернігова, Харкова та Дніпра.

Черкаську область на змаганнях представляло 18 спортсменів.

Максим Коваль посів друге місце у штовханні ядрі. Його результат 17 метрів 09 сантиметрів.

Вікторія Ніколенко стала срібної призеркою змагань у бігові на 800 метрів з результатом – 2 хв 15 сек та 42 сотих секунди.

Бронзу у штовханні ядра серед жінок виборола Світлана Марусенко. Вона продемонструвала результат – 14 метрів 49 сантиметрів.

Костянтин Кишкань здобув третє місце у бігові на 200 метрів. Його результат – 22,23 секунди.

Змішана команда області у складі – Костянтина Кишканя, Тетяни Безшийко, Вікторії Ніколенко та Дениса Нечипоренка в естафетному бігові на 400 метрів стала чемпіоном України.

Нагадаємо, боксерка з Черкас стала чемпіонкою України.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.