Команда Кухарчука: “Ці банери теж вкрадете?”*

Призми з написом “Ці банери теж вкрадете?” з’явилися сьогодні у Черкасах. Їх поставили замість вкрадених призм із агітацією кандидата в народні депутати в 197-му виборчому округу від “Національного корпусу” Дмитра Кухарчука.

Інформація про креативну передвиборчу агітацію з’явилася на сторінці.

У дописі вказано, що цю сторінку веде команда Дмитра Кухарчука, який продовжує перебувати в СІЗО за участь в акції протесту під Офісом Президента.

“Зелена влада настільки боїться перемоги патріотів на виборах, що краде банери, залякує власників площин, щоб вони не розміщували мою рекламу. Вони бояться своєї поразки! Їхня поразка – моя перемога!”, – йдеться на вказаній сторінці у фейсбуці.

Нагадаємо, що раніше бойовий побратим Дмитра Кухарчука Ігор Зайчук повідомляв про відмову рекламних агентств у розміщенні реклами на зовнішніх площинах. Так само відмову “Національний корпус” отримав у виготовленні поліграфічної продукції. Команда кандидата в нардепи вдалася до створення агітаційних призм. Однак за одну ніч їх усі вкрали невідомі.

*Політична реклама

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

3 Коментарі

  1. Їх не крадуть, їх позбавляються. А от чому – це питання не до черкащан. Цк питання до НЦ та Кухарчука!

  2. Так они стоят прямо на проходе, может убирают, так как мешают просто

  3. этот “патриот” еще хуже, зеленой напасти. Несколько лет назад он в неадекватном состоянии бегал по улицам в одних трусах, орал что-то невразумительное и зиговал. А теперь это в политике…

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.