Стуженко про стан справ у Черкаській ТрО (ВІДЕО)

обкладинка

У програмі “Що далі?” – командир 118-ої бригади Анатолій Стуженко.

Під час ефіру у студії “18000” обговоримо, зокрема:

 • стан справ у ТрО на початку 2024 року;
 • з’ясуємо, у якому стані забезпечення потреб військових;
 • як нині можна оцінити стан мобілізації в країні.

Запитання до командира бригади можна залишати у коментарях під ефіром. Дивіться стрим о 17:00 годині на каналі “18000” в ютубі чи на фейсбук-сторінці.

Резонансні розслідування, ефіри з відомими й цікавими гостями – усе на каналі “18000” в ютубі. Підписуйтеся!

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
19 Коментарів
 1. Перестанете красти гроші- поверните довіру

 2. То ваша Настінька поїде до Польщі та лягатиме під поляка, якщо не хоче від наших “дебілів” народжувати

 3. А що там з грошима на заробітну плату? Конфлікт вичерпався чи “залагодили” ?

  1. за ноги ответить надо,голова задне*****на,ходи и бойся воин,фу мра****а,хуя****ь без суда и следствия,,загонщик лисий,в стойло н****й и на ноль воин переобутый,,гид и Трутней поустраивал своих,

 4. Занадто розумна, лиса голова з ртом

  1. Морда кончена,тцкашнік,балатувався в депутати обл ради- непройшло навіть там бо конченее,хоче катувати Людей,така тварина-кат,рветься до влади кончак,все написано на мордяці,конченій.

 5. Этому пи*ару вечером два колена для профилактики отстрелить надо. Вспомнит может о том что надо служить народу а не что-то требовать

  1. И язык

 6. Такі командири як оцей, – це приклад ватутівщини і жуківщини у військах. далеко підемо до НАТО з такими відбитими довбограями.

 7. А ти вафел,бачив передок?
  Чи ти оділо подштаніки і гниль своїм ротом розвозиш.
  Таких діванників в тилу як ти,хоч греблю гати

 8. Стуженко ты гандон,пусть государство объявит войну ,на законодательном уровне,потом будешь о чем-то говорить.И перестаньте воровать,гуманитарку…….

 9. Лисий імбецил!!!! Як таких мудаків взагалі допускають до роботи коментарів?!!! Такі ідіоти показують що ми гірше Москалів, бо навіть у них такого не має!!! ДНО!!!!

 10. Розказує що ті інші будуть стріляти у спину щоб ішли воювати а сам пропонує в коліно стріляти як не вийшли з машини. Де в біса різниця. Кончений чисто

 11. А чому та голова в ТРО і в Черкаській області, там що лінія фронту? Нехай почне наводити лад зі всіма хто з 91 року так керував державою і призвів до сьогодення а тоді поговоримо про коліна звичайних людей. Якщо не зможе, то нехай почне зі себе і напише заяву в поліцію на себе, що починаючи з 91 року бачив злочини які становили загрозу державі, але не вжив жодних дій (змовчав, приховав) і не писав заяви. Раз згідно закону, то згідно закону і жорстко, за приховування злочину також є відповідальність, а тоді вже і про “юбки” продовжить.

 12. Ну тоді давайте так: ВЛК не зазначає у висновку об’єктивні дані щодо наявності хвороб або інвалідності? Без підготовки заганяють на нуль? Прострелити коліно всім причетним

 13. Хай розкаже про видатні втрати у особовому складі своєї бригади і чому у нього ніхто з офіцерів не несе відповідальність за особовий склад, чому такі командири досі на своїх посадах? Явний примірник совкового комбригу – завалити м’ясом, думати не головою а дупою!

 14. Як зашивилились диванні любителі коментувати військових!! А виконувати закон про захист батьківщини!! Щоб не було зайвих запитань- я свій обов’язок виконав в 70 роках минулого століття!

  1. Діду – тобі краще сидіти і не п……ти

 15. Цього мужлана на ефіри запрошувати не можна,завжди таку хрінь несе,малограмотний,кіньчене,мотивацію убиває на корню.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *