Комахи на кухні та порушення права на меддопомогу, – результати моніторингу відділення стацдогляду на Черкащині

Під час монтіорингового візиту до Степанецького відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання одиноких громадян, що в Канівському районі, було виявлено низку порушень. Зокрема, у приміщенні харчоблоку та в частині надання меддопомоги.

Про це інформують на сайті Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Під час візиту з’ясовано, що відділення розташоване в окремому одноповерховому приміщенні. У ньому створено належні умови для проживання 25 осіб. Підопічні – комунікабельні та позитивні. Проте, територія відділення неогороджена, що надає можливість доступу до приміщення та майна особам з низькою соціальною відповідальністю.

У приміщенні харчоблоку виявлено порушення санітарних норм і правил. Так, на кухні була значна кількість комах, а в холодильнику виявлено посуд із залишками землі на ньому.

Моніторингова група звернула увагу на неналежну організацію роботи з надання медичних послуг і порушення права на охорону здоров’я пацієнтів. Літні люди роками не проходять поглибленого медичного огляду. Медична документація на підопічних, у тому числі 8 осіб з інвалідністю, відсутня.

Індивідуальні програми реабілітації не розроблені, внаслідок чого не виконуються рекомендації лікарів, а підопічні позбавлені права на отримання засобів реабілітації, гарантованих державою. Декларації з лікарями первинної ланки про надання медичних послуг з підопічними не укладені.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини