Віктор Євпак

Компромісний варіант: Боднар пропонує Свидівку об’єднатися з Будищем

Голова Черкаської ОДА Роман Боднар зустрівся із громадою Черкаського району, щоб обговорити позиції жителів щодо об’єднання.

Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації.

На зустрічі були присутні сільський голова Свидівоцької сільради Світлана Вовк, Будищенський сільський голова Григорій Приходько, жителі населених пунктів.

Для усіх охочих висловитися працював “відкритий мікрофон”, тож всі варіанти об’єднання були озвучені:  частина висловила бажання створити Будищанську громаду із центром у Будищах, інші – бачать центр в Свидівку, ще частина – вважає, що варто приєднуватися до Черкас.

– Зважаючи на результати обговорення, а також звернення виконкому Черкаської міської ради, серед всіх можливих варіантів найбільш компромісним є об’єднання Будища та Свидівка в одну громаду. Але знову ж таки, яким чином об’єднуватися, – визначатися жителям Будища та Свидівка. Пропонуємо депутатам, як представникам громад, зібратися на позачергову сесію та ухвалити рішення, яке б стало відповідною підставою для формування перспективного плану Черкаської області, – резюмував Роман Боднар.

Як повідомляв “18000”, свидівоцькі депутати просять приєднати село до обласного центру. Тоді як виконавчий комітет Черкаської міськради ухвалив звернення до голови ОДА з проханням не приєднувати село.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.