Комунальник з Миколаєва очолить департамент Черкаської ОДА

Конкурс на посаду директора Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської ОДА виграв Роман Бохін.

Про це в коментарі 18000 повідомила прес-секретар голови облдержадміністрації Олена Шаповал.

За її словами, конкурс оголосили 13 листопада минулого року. Участь у ньому взяли 4 кандидати. Конкурсна комісія запропонувала голові ОДА двох: Романа Бохіна та Олексія Невесенка.

Голова ОДА після співбесіди з обома кандидатами визначив Романа Бохіна переможцем конкурсу. Однак і Олексій Володимирович показав гарні результати, тож його зарахували до кадрового резерву.

Сьогодні, 8 січня, після проходження спеціальної перевірки та погодження з Міністерством розвитку громад і територій Роман Бохін призначений директором Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської ОДА.

Зазначимо, що Роман Бохін зареєстрований у Турійському районі Волинської області. До квітня 2019-го він працював начальником управління капітального будівництва Миколаївської міської ради.

Зазначимо, що попередній керівник департаменту Сергій Демиденко подав декларацію перед звільненням 10 жовтня 2019. На цій посаді він працював із 2015 року.

коментарі
1 Коментар
  1. Оце заживем ,аж страшно !

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *