Комунальники відмінили закупівлю після того, як не змогли придбати пісок у соратника мера

1 вересня комунальне підприємство “Черкаська служба чистоти” відмінило закупівлю 8,5 тисяч тонн піску.

Інформація про це розміщена у системі Dozorro.

Участь у закупівлі взяло три підприємства – ТОВ “АЛЬЯНС БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ”, ПП “Шляхбуд-груп” та ТОВ “Колтех-транс”.

Найдешевшу ціну запропонувало ТОВ “АЛЬЯНС БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ”, але їхня пропозиція була відхилена. Після чого замовник повідомив про намір укласти угоду з  ТОВ “Колтех-транс”. 

Відхилений учасник оскаржив це рішення у Антимонопольному комітеті. АМКУ став на сторону скаржника: зобов’язав комунальників відмінити перемогу ТОВ “Колтех-транс” і акцептувати дешевшу пропозицію. 

Проте ця вимога не була виконана у зв’язку із відміною закупівлі. Причиною стала нібито відсутність подальшої потреби у закупівлі через брак коштів. Пісок комунальникам потрібний для рекультивації відходів на сміттєвому полігоні, що перебуває на балансі КП “Черкаська служба чистоти”. 

На початку року комунальники вже купували пісок у ТОВ “Колтех-транс”. Тоді його вартість склала 153 гривні за тонну.

ТОВ “Колтех-транс” належить родині Сергія Колесніченка, який нещодавно доєднався до політичної команди Анатолія Бондаренка. Підприємства родини Колесніченків є одними із фаворитів місцевих комунальників та за останні роки отримали підрядів від міста на суму понад 120 млн гривень. Крім того, ділків підозрюють у розкраданні 1,5 млн бюджетних коштів під час ремонту вуличної мережі міста. 

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.