Зоомагазин Леопольд

Комунальники злили півмільйона фірмі свого працівника. Раніше їх банили за тендерну змову

Після тендерного бану за змову на торгах уманське комунальне підприємство «Комунальник» уклало 6 прямих угод із товариством «Каскад-Сіті». А власник приватної фірми-підрядника продовжує працювати завідуючим господарства на комунальному підприємству-замовнику.

Згідно з інформацією порталу Dozorro, протягом вересня-жовтня КП “Комунальник” уклав 6 прямих угод із «Каскад-Сіті» на загальну суму у 564 тисячі гривень. Зокрема, звіти про укладання 5 угод оприлюднені 23 жотвня.

Договори стосуються різних послуг:

Зазначимо, що Антимонопольний комітет оштрафував і відправив у “бан” ТОВ “КАСКАД-СІТІ”, УКП “Комунальник” за змову під час участі в торгах з утримання та прибирання Умані.

Активіст “Дозорро”-спільноти Артур Чемирис зазначає, що у своїй документації “Каскад-сіті” вказав, що за 4,99 тис гривень через посередника – ФОП Швець Оксана Анатоліївна – на умовах суборенди користуватиметься технікою УКП “Комунальник”.

Таким чином, підприємства вчинили порушення, передбачені п. 1 ст. 50, п. 4 частини другої ст. 6 Закону України “Про захист економічної конкуренції”, у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

У червні “Комунальник” та «Каскад-Сіті» заборонили брати участь у публічних закупівлях протягом 3 років.

Товариство «Каскад-сіті» зареєстроване у кінці 2017 року. Його єдиним власником і директором є Геннадій Левченко. Він же паралельно працює завідуючим господарством на все тому ж таки КП “Комунальник”, а його дружина – головним бухгалтером комунального підприємства. Загалом із 2017 року “Комунальник” уклав із “Каскад-сіті” 16 угод на майже півтора мільйона гривень.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *