Контрнаступ потребує більше часу, ніж оборона: президент хоче продовжити воєнний стан на 90 днів

Воєнний стан в Україні можуть продовжити на три місяці, фактично до кінця літа. Цьому причиною є план про контрнаступ, який потребує більше часу, ніж оборона. 

Про це розповів народний депутат від фракції “Слуга Народу” Федір Веніславський, повідомили в телеграмі Верховної Ради України.

– З 24 лютого ми вже двічі продовжували воєнний стан. Ворог зосередився на будівництві фортифікаційних укріплень на територіях, які він тимчасово контролює. Перехід у контрнаступ – це значно складніші завдання, ніж оборона. Тож маємо усвідомлювати, що звільнити всю територію України протягом найближчого місяця ми навряд чи зможемо, – констатував Федір Веніславський.

Крім того, Україна має інформувати ООН про обмеження конституційних прав та свобод, які запроваджуються в умовах воєнного стану.

– Кожного разу наші дипломати звертаються до ООН та пояснюють, які саме обмеження діятимуть. Щоб не повторювати цю процедуру, є рішення про продовження воєнного стану на три місяці. Якщо до цього вдасться звільнити Україну, то ми просто скасуємо воєнний стан, – пояснив депутат.

Як писав “18000”, президент України Володимир Зеленський зареєстрував законопроєкти про продовження воєнного стану та мобілізації в Україні. Поки їх опрацьовують у комітеті.

Долучайся до телеграм-каналу “Шо там у Черкасах?”. Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.