Кошти з новорічної ялинки спрямували на захист вчителів від коронавірусу

Кошти, які планувалися на закупівлю новорічної ялинки, спрямували на захист вчителів від коронавірусу. За таку пропозицію проголосували 36 депутатів.

Про це із залу сесії міської ради повідомляє кореспондент “18000”.

Як розповів у коментарі нашому виданню очільник департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов, це зумовлено імовірністю потрапляння Черкас до червоної зони та острахом вчителів після нещодавнього летального випадку.

– Після смерті вчительки інші викладачі бояться виходити на роботу, – зазначив Воронов. Буде виділено близько 2, 3 млн грн. За них закуплять маски, антисептики, щитки для проведення уроків у жовтій зоні та інше.

Він додав, що сьогодні повністю на самоізоляцію піша 29-та школа, а також у напіврежимі працює 19-та школа.

Нагадаємо, у листопаді 2019-го стало відомо, що в Черкасах планують придбати штучну ялинку. Було зроблене фейсбук-опитування. Інформація про її орієнтовну вартість ще не озвучувалася. Через кілька днів було оголошено тендер на придбання ялинки із святковою інсталяцією вартістю у 2,5 мільйона гривень. Тендер зупинили через скаргу до АМКУ від підприємця Сергія Кузляєва. Тоді міська влада орендувала ялинку за 148 тисяч гривень. Ще 161 тисяч спрямували на інсталяції. 16 грудня АМКУ розглянув скаргу та зобов’язав замовника внести зміни до тендерної документації. 2 січня 2020 замовник врахував зауваження АМКУ і таки провів аукціон, проте в подальшому відхилив обидві тендерні пропозиції.

Вже 2 квітня департамент освіти і гуманітарної політики ЧМР уклав угоду на придбання новорічної ялинки з декоруванням за 2,3 мільйона гривень. Водночас угода була розірвана за згодою сторін через помилку, допущену замовником під час визначення переможця. Крім того, прокуратура заявляла, що договір розірвано з їхньої ініціативи.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.