“Кохайтеся чорнобриві”: Благодійний фонд “МХП-громаді” запрошує охочих у Моринці на Ше.Fest

Після однорічної перерви, спричинено пандемією COVID-19, Ше.Fest повертається до шанувальників Тараса Шевченка. 21-22 серпня у Моринцях Звенигородського району відбудеться 7 Всеукраїнський фестиваль Тараса Шевченка Ше.Fest.

Гаслом цьогорічного фестивалю став перший рядок поеми Тараса Шевченка “Катерина”– “Кохайтеся, чорнобриві”. Організатори фестивалю пояснюють, тема любові не випадкова, бо Шевченко – це любов!

Цього року Ше.Fest триватиме на 15 локаціях. Крім уже традиційних Просвітницької та Дитячої галявин, ярмарку майстрів, наметового містечка тощо організатори додали чотири нові локації – фольк-сцену, прес-центр, територію майстер-класів та грін-рум.

На музичній сцені фестивалю два дні поспіль запалюватимуть українські гурти: Go-A, OT VINTA, Нумер-482, Тінь сонця, Один в каное та KALUSH.

Водночас на гостей Ше.Fest чекає ніч акустичної музики, а також поетичний батл, на якому визначать найкращого Ше.Поета фестивалю. Любителі ж театральної сцени зможуть побачити прем’єру вистави “Шевченко. Остання любов” драматургині та режисерки Ольги Анненко.

Окрім того, для всіх охочих організатори фестивалю запланували екскурсії Тарасовими місцями.

– Ше.Fest – це можливість поринути у багатогранний світ творчості Шевченка, і навіть відкрити його у новому образі! Хіпстер чи фрік, але неодмінно геніальний поет і художник! Можна по-різному ставитися до таких образів та головне, що Шевченко не залишить байдужим нікого. Благодійний фонд “МХП-Громаді” радо долучився до організації проведення фестивалю й запрошує всіх охочих відвідати Моринці 21-22 серпня – буде круто, драйвово та незабутньо, – поділилася директорка фонду “МХП-Громаді” Тетяна Волочай.

Додамо, фестиваль відбувається за підтримки Українського культурного фонду та Благодійного фонду “МХП-Громаді”.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

*Іміджева інформація

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.