Кожні 10 хвилин ми прощаємось із чиїмось життям, – дівчина бійця із “Азовсталі”

Дівчина азовця Ольга Литвин просить суспільно говорити про заблокованих на території підприємства “Азовсталь” військових, а владу – врятувати їх.

За її словами, через обстріли та неможливість надати медичну допомогу щодня на території заводу гинуть українські військові.

– Хочу, щоб усі розуміли, які люди зараз там. Вони будуть стояти до останнього, готові віддати життя за цю країну, ніхто з них не буде бігти чи здаватися в полон. Вони не виживуть у полоні. Знаю, що звідти вийшла тільки одна людина: покалічена, без зубів, – зазначила Ольга. – Реально кожні 10 хвилин ми прощаємось із чиїмось життям. Пам’ятайте про Маріуполь! Тому що такого жаху ще не було ніколи й ніде.

Повну версію інтерв’ю читайте ТУТ.

Як повідомляв “18000”, першим етапом спецоперації вивезення військових із “Азовсталі” буде евакуація важкопоранених.

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”


Матеріал підготовлено в межах проєкту “Громадськість за демократизацію“, який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю автора і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.