Кожну восьму гривню обласного дорожнього фонду витратять на Умань, ремонтуючи навіть провулки та тротуари

Завітневич, Яценко та Скічко

26 січня тимчасово виконуючий обов’язки голови Черкаської обласної державної адміністрації Віктор Гусак затвердив розподіл коштів Дорожнього фонду області. Документом визначено, які об’єкти ремонтуватимуться за рахунок розподілу коштів державної субвенції.

Загальна вартість всіх робіт становить 480 млн гривень. Найбільшу суму отримає місто Умань: майже 60 млн гривень. таким чином кожна 8-ма гривня буде витрачена саме на це місто. Для порівняння, Черкаси отримають 20 млн на ремонт вулиці 30-річчя перемоги, а Сміла лише 2,5 млн гривень. Також серед новоявлених фаворитів – Золотоноша, що на ремонт низки вулиць отримає 15 млн гривень.

Додамо, що у попередні роки обласна влада при розподілі коштів державної субвенції дотримувалась принципу мінімізації видатків на об’єкти, що знаходяться у межах населених пунктів. Виключенням слугували міста, де не було об’їзної дороги, наприклад, Сміла. Цього ж року в Умані планують ремонтувати коштом державної субвенції навіть провулки та тротуари.

Крім того, у 2021 році значно зросте орієнтовна вартість відновлення 1 км дороги. Якщо у попередні роки сума сягала 3-5 млн гривень в розрахунку на 1 км, то цьогоріч визначено попередні видатки на рівні приблизно 10 млн гривень.

З повним переліком об’єктів можна ознайомитись у документі

коментарі

4 Коментарі

  1. Яценко цілком може замінити пам’ятник (який прибрали ) один в один

  2. Хотілось би щоб поремонтували тротуар по вул.Успенскій бо можна поломати ноги.

  3. Колибудєробитисьдороганабершадь

  4. А коли уже дойде очірідь до вул.Кутузова по ній неможливо пройти .Зробіть пожалуста цю дорогу .Ви всі знаєте про цю дорогу но чомусь її обминаєте ми жителі цієї вулиці іпровулка дуже вас просимо відремонтуйте цю дорогу вона не велика .Зробіть для нас щоб можна ходити

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.