Кращі смарт-годинники 2024 року: причини купити Епл Вотч

“Розумний” годинник – корисний та функціональний гаджет. Наразі багато відомих і не дуже брендів випускають смарт-годинники. Проте за рівнем популярності серед споживачів не лише в Україні, а й в цілому світі, на перших сходинках популярності знаходяться Apple Watch. Якщо ви надаєте перевагу iPhone, Епл Вотч стануть ідеальним доповненням до вашої екосистеми пристроїв Apple.

Які серії Apple Watch актуальні в 2024 році

Перше покоління смарт-годинників Apple Watch було представлено ще в 2014 році. Відтоді компанія встигла випустити декілька нових лінійок та серій Apple Watch. Якщо бажаєте купити Епл Вотч, які будуть актуальні в цьому році, пропонуємо звернути увагу на наступні серії:

 • Apple Watch 8;
 • Apple Watch 9 – остання актуальна версія базового смарт-годинника Епл Вотч, що вийшла у вересні 2023 року;
 • Apple Watch 2 – смарт-годинник призначений до найважчих умов використання;
 • Apple Watch SE 2 – спеціальна серія бюджетних смарт-годинників Apple.

Діапазон цін доволі широкий – від 10 999 до 39 999 гривень за смарт-годинники Apple Watch Ultra 2. Якщо ж говорити в загальному, “розумні” хронометри Apple мають наступні переваги:

 1. Безшовна інтеграція з пристроями Apple;
 2. Широкий набір функцій;
 3. Герметичний корпус з преміальних матеріалів, що витримує тривале занурення під воду;
 4. Регулярні оновлення операційної системи WatchOS;
 5. Яскраві дисплеї, які добре читаються навіть у яскравий сонячний день.

Apple Watch для багатьох стали не лише функціональним, але й стильним аксесуаром завдяки можливості встановлювати різноманітні циферблати, та використовувати ремінці різних кольорів.

Чому варто купити смарт-годинник Епл Вотч

Коли цей гаджет лише з’явився у продажі, багато покупців не розуміли, для чого потрібен пристрій, що частково копіює функціонал смартфона. Утім, варто лише декілька днів поносити Apple Watch на руці, щоб зрозуміти його справжнє призначення.

 • Зручність та контроль часу

З появою мобільних телефонів багато хто почав відмовлятися від звичайних годинників на руці. Смарт-годинник дозволяє контролювати свій час, встановлювати різноманітні нагадування про важливі зустрічі.

 • Моніторинг фізичної активності

Смарт-годинник є ідеальним фітнес трекером, який рахує кількість кроків, спалених калорій, дозволяє відстежувати пройдені маршрути протягом дня. Можна завантажувати різноманітні додатки для тренувань та занять фітнесом.

 • Контроль життєвих показників

Епл Вотч “навчилися” вимірювати різноманітні життєві параметри: пульс, рівень кисню в крові, стрес. Вони вміють робити електрокардіограму. Особливо цікава функція моніторингу сну, завдяки якій ви зможете поліпшити якість сну, відстежувати тривалість кожної з фаз, обирати найкращий час для відходу до сну чи для пробудження. Для людей похилого віку можна встановити додаток “Ліки”, який нагадає вчасно приймати медикаменти.

 • Великий обсяг пам’яті

Смарт-годинник Apple Watch можна використовувати для зберігання різноманітних файлів. Наприклад, Apple Watch SE має 32 Гб вбудованої пам’яті. Ви можете завантажувати тисячі пісень і слухати їх через бездротові навушники Apple AirPods.

 • NFC

Ще одна причина, чому люди купують Apple Watch – можливість використовувати їх для безконтактної оплати в супермаркетах. Стандарт NFC дозволяє безпечно сплачувати покупки, не носячи з собою банківську картку та готівку.

*Реклама

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *